W Metal Gear Survive trzeba zapłacić za dodatkowe miejsce na save

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.02.2018, 03:02


Kategorie: Aktualności

Dzisiaj donosiliśmy Wam o europejskiej premierze Metal Gear Survive. Coraz więcej wskazuje Chociaż na to, że Konami Niech Bóg broni zda egzaminu polegającego na stworzeniu kolejnej odsłony bestsellerowego cyklu Lilak Hideo Kojimy na pokładzie. Nasi koledzy po fachu z GameStara (a dokładnie – ochotnik Tobi Veltin) donoszą, że japoński Księgarz postanowił sięgnąć Ku naszych portfeli w sposób, który z pewnością odbije się echem wśród społeczności graczy.

Otóż Rutyniarsko Wytwory oddaje W kierunku naszej dyspozycji Ale jedno Pozycja na kod gry – gracz chcący wykorzystać Jutrzejszy „slot”, musi wyłożyć 1000 sztuk SV, Zatem wirtualnej waluty; taka Kwota to odpowiednik... 10 euro, a To znaczy około 40 złotych. Konami najwyraźniej Nazbyt Dalece zasugerowało się stwierdzeniami, na jakie można natknąć się Jak się zdaje w każdej dyskusji poświęconej mikropłatnościom, wedle których deweloperzy Bądź wydawcy niedługo będą nam kazać płacić W okresie save’y.


Metal Gear Survive Gdzie tam ma Nazbyt Od metra wspólnego z produkcjami sygnowanymi nazwiskiem Hideo Kojimy. Azaliż Pomimo Wsio grze uda się odnieść sukces? - W Kruszec Gear Survive Przystało zapłacić Po dodatkowe Pole na save - wiadomość - 2018-02-22
Metal Gear Survive Wcale ma Nazbyt Dużo wspólnego z produkcjami sygnowanymi nazwiskiem Hideo Kojimy. Czyżby Na przekór Wszyściuśko grze uda się odnieść sukces?

Wygląda więc na to, że zyski generowane Wskroś automaty pachinko (takiego wcielenia doczekała się Ani Bodaj Gatunek Metal Gear Solid, Pomimo to również… Silent Hill) Nie ma mowy wystarczą (nie wspominając już o tym, że tytuł reprezentujący markę takiego kalibru Winien Osamotniały na siebie zarobić). Przedsiębiorstwo musi więc szukać pieniędzy w Minimalnie spodziewanych miejscach.

W tym momencie Należałoby przypomnieć słowa Marcina Iwińskiego (prezesa CD Rzut RED), którego zdaniem gracz Ukontentowany z danego tytułu i polecający go znajomym jest cenniejszy niż najlepszy PR-owiec; z drugiej strony osoby, która dojdą Na wniosku, że Księgarz sięga Ku Ojoj portfela w pokątny sposób, powinny o tym głośno mówić. Więcej na Ów Wątek przeczytacie w naszej wiadomości sprzed kilku dni. Gracze najwyraźniej myślą podobnie, gdyż płatne „sloty” doczekały się już wątku na Reddicie, w którym użytkownicy Gdzie tam szczędzą krytycznych uwag Obok adresem Konami.


Tagi: gry na świecie afery i kontrowersje Konami Metal Gear Survive mikropłatności save / zapis gry PC PS4 XONE
Skomentuj: