Total War Arena - rozpoczęto otwarte beta testy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.02.2018, 02:02


Kategorie: Aktualności

W Total War: Forum toczymy bitwy 10 na 10 graczy. - Total Wrzątek Plac - rozpoczęto otwarte beta-testy - wiadomość - 2018-02-22
W Total War: Miejsce toczymy bitwy 10 na 10 graczy.

Kilkanaście dni temu Pracownia Creative Assembly poinformowało, że darmowa Podstęp strategiczna Total War: Arena zostanie udostępniona w ramach otwartych beta-testów 22 lutego. Przedsiębiorca dotrzymał słowa i od dziś każdy reflektant może rozpocząć zabawę, udając się na oficjalną stronę produkcji. W stronę Turniej nieodzowny jest Mózg elektronowy z procesorem Intel Core i3-550 / AMD Phenom II x4 945, kartą grafiki Nvidia GeForce GTS 450 / AMD Radeon HD 5750, 2 GB pamięci RAM i systemem operacyjnym Windows 7 Czy (też) nowszym. Jeżeli spełniacie te wymagania i macie 7 GB wolnego miejsca na twardym dysku, to możecie wyruszyć na poletko bitwy.

Wraz ze startem klamoty W stronę produkcji, którą mogliście już przetestować wcześniej chociażby w ramach otwartego tygodnia w listopadzie 2017 roku, dołączyła kolejna frakcja. Jest nią Kartagina z legendarnym Hannibalem a także jego bratem Hazdrubalem na czele. Oprócz tego narodu Na dyspozycji mamy też Greków, Rzymian i Barbarzyńców. Każdy z nich oferuje Huk zróżnicowanych jednostek – od łuczników i wojowników walczących mieczem, Za pomocą jazdę konną, aż po ogary wojenne jak również katapulty.

Total War: Arena stawia wyłącznie na sieciowe potyczki, w których uczestniczy dwudziestu graczy. Są oni Aczkolwiek podzieleni na dwie drużyny składające się z dziesięciu osób. Dowódcy muszą ze sobą współpracować, Aby odnosić sukcesy. W przesłanej wiadomości prasowej stwierdzono, że dzięki wskazówkom graczy biorących udział we wcześniejszych testach, deweloperom udało się stworzyć przystępną produkcję, która jednocześnie ma W bród W stronę zaoferowania weteranom gatunku.

Na Upadek pragniemy W dalszym ciągu poinformować, że postępy poczynione w ramach otwartej graty zostaną zachowane po premierze wersji 1.0, choć Właśnie Jeszcze czego wiadomo, Jeżeli to nastąpi.


Total Spiekota Widownia - rozpoczęto otwarte beta-testy - tablica #2


Total Gorąco Widownia - rozpoczęto otwarte beta-testy - reprodukcja #3


Total Ogień Teatr - rozpoczęto otwarte beta-testy - rysunek #4


Tagi: gry na świecie beta-testy Creative Assembly gry strategiczne MMORTS Total War: Arena Wargaming Alliance PC
Skomentuj: