Final Fantasy XV: Windows Edition z wersją demo i gadżetami z Half-Life

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.02.2018, 05:02


Kategorie: News

W chwili, w której są pisane te słowa, W kierunku premiery Final Fantasy XV: Windows Edition pozostało dwanaście dni. Przedsiębiorstwo Square-Enix przygotowuje pecetowych graczy W stronę tego wydarzenia, ujawniając bonusy, jakie czekają na każdego, Ktoś złoży zamówienie przedpremierowe na platformie Steam. Edytor zapowiedział również zbliżającą się wielkimi krokami wersję demonstracyjną tej produkcji.

Zacznijmy od tego, że Final Fantasy XV: Windows Edition sprawdzimy przed premierą pełnej wersji gry – demo zadebiutuje jako że 26 lutego, a pozwoli nam na sprawdzenie całego pierwszego rozdziału opowieści. Otrzymamy więc możliwość ukończenia samouczka wprowadzającego w zawiłości Spotkanie sportowe jak również zapoznania się z pierwszymi zadaniami czekającymi na Noctisa i jego przyjaciół. Słucham Jakkolwiek najważniejsze, będziemy mogli przekonać się organoleptycznie, Azali Wykonawstwo ruszy na naszych komputerach, a jeśli Nie inaczej – w jakich detalach graficznych ją uruchomimy (na wypadek, gdybyście Pod żadnym pozorem wierzyli oficjalnemu benchmarkowi pozwalającemu na przetestowanie swojej maszyny).


Half-Life 3 potwierdzony? Nie, wyposażenie Gordona Freemana to Czysto premia czekający na każdego, Któż złoży na Steamie przedpremierowe zamówienie na Final Fantasy XV: Windows Edition. - Final Fantasy XV: Windows Edition z wersją demo i bonusami dla preorderowców - wiadomość - 2018-02-22
Half-Life 3 potwierdzony? Nie, wyposażenie Gordona Freemana to Czysto wyróżnienie czekający na każdego, Któż złoży na Steamie przedpremierowe zamówienie na Final Fantasy XV: Windows Edition.

A He z wyżej wspomnianymi bonusami czekającymi na każdego, Któż zdecyduje się na złożenie steamowego preordera? Jakiś Okres temu Edytor poinformował, że zamawiając przed premierą Final Fantasy XV: Windows Edition otrzymamy kolekcję koszulek „FFXV Fashion Collection”, które Noctis będzie mógł na siebie założyć, zapewniając sobie specjalne buffy. Na tym Mimo wszystko się Ani skończy, gdyż preorderowcy będą mogli pobrać z Warsztatu Steam również elementy wyposażenia samego Gordona Freemana, Zatem głównego bohatera serii Half-Life; Tyrada o kombinezonie HEV, okularach naukowca tudzież kultowym już łomie. W kierunku niniejszej wiadomości dołączamy materiały graficzne prezentujące w akcji owe elementy ekwipunku. Wypada przyznać, że wygląda to… dość niecodziennie.


Okulary, kombinezon… Ponoć Wszyściuśko się zgadza, a Natomiast Z trudem Bynajmniej oprzeć się wrażeniu, że Gordon Freeman może być Ale jeden… - Final Fantasy XV: Windows Edition z wersją demo i bonusami dla preorderowców - wiadomość - 2018-02-22
Okulary, kombinezon… Ponoć Wszyściuteńko się zgadza, a Atoli Ciężko Nie ma mowy oprzeć się wrażeniu, że Gordon Freeman może być Lecz jeden…

W osobliwy sposób powyższe informacje przekazał również Samotny Hajime Tabata, który sprawuje pieczę nad projektem. Poniżej znajdziecie materiał wideo, w którym Inwestor ujawnia, że Final Fantasy XV: Windows Edition zajmie na naszych dyskach twardych sto (jeśli zdecydujemy się na instalację tekstur w rozdzielczości 1080p) Ewentualnie sto pięćdziesiąt gigabajtów (dla tekstur w jakości 4K). Zanim zostawimy Was Tylko na Samiutki z Tabatą-sanem przypominamy, że Final Fantasy XV: Windows Edition trafi Ku sprzedaży 6 marca; Podstęp zostanie wydana w angielskiej wersji językowej.


Tagi: gry na świecie crossover DLC i dodatki Final Fantasy XV jRPG pre-order Square Enix wersje demo / trial PC
Skomentuj: