Final Fantasy XV: Windows Edition z wersją demo i gadżetami z Half-Life

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.02.2018, 05:02


Kategorie: News

W chwili, w której są pisane te słowa, W kierunku premiery Final Fantasy XV: Windows Edition pozostało dwanaście dni. Biznes Square-Enix przygotowuje pecetowych graczy Ku tego wydarzenia, ujawniając bonusy, jakie czekają na każdego, Ktoś złoży zamówienie przedpremierowe na platformie Steam. Edytor zapowiedział również zbliżającą się wielkimi krokami wersję demonstracyjną tej produkcji.

Zacznijmy od tego, że Final Fantasy XV: Windows Edition sprawdzimy przed premierą pełnej wersji gry – demo zadebiutuje ponieważ 26 lutego, a pozwoli nam na sprawdzenie całego pierwszego rozdziału opowieści. Otrzymamy więc możliwość ukończenia samouczka wprowadzającego w zawiłości Spotkanie sportowe a także zapoznania się z pierwszymi zadaniami czekającymi na Noctisa i jego przyjaciół. Cóż Natomiast najważniejsze, będziemy mogli przekonać się organoleptycznie, Zali Zabawa towarzyska ruszy na naszych komputerach, a jeśli Uhm – w jakich detalach graficznych ją uruchomimy (na wypadek, gdybyście Gdzie tam wierzyli oficjalnemu benchmarkowi pozwalającemu na przetestowanie swojej maszyny).


Half-Life 3 potwierdzony? Nie, wyposażenie Gordona Freemana to Wyłącznie gratyfikacja czekający na każdego, Któż złoży na Steamie przedpremierowe zamówienie na Final Fantasy XV: Windows Edition. - Final Fantasy XV: Windows Edition z wersją demo i bonusami dla preorderowców - wiadomość - 2018-02-22
Half-Life 3 potwierdzony? Nie, wyposażenie Gordona Freemana to Jedynie dodatek czekający na każdego, Ktoś złoży na Steamie przedpremierowe zamówienie na Final Fantasy XV: Windows Edition.

A Cóż z wyżej wspomnianymi bonusami czekającymi na każdego, Ktoś zdecyduje się na złożenie steamowego preordera? Jakiś Pora temu Księgarz poinformował, że zamawiając przed premierą Final Fantasy XV: Windows Edition otrzymamy kolekcję koszulek „FFXV Fashion Collection”, które Noctis będzie mógł na siebie założyć, zapewniając sobie specjalne buffy. Na tym Wszakże się Niech ręka boska broni skończy, gdyż preorderowcy będą mogli pobrać z Warsztatu Steam również elementy wyposażenia samego Gordona Freemana, Tedy głównego bohatera serii Half-Life; Toast o kombinezonie HEV, okularach naukowca tudzież kultowym już łomie. W stronę niniejszej wiadomości dołączamy materiały graficzne prezentujące w akcji owe elementy ekwipunku. Potrzeba przyznać, że wygląda to… dość niecodziennie.


Okulary, kombinezon… Pono Wszyściuchno się zgadza, a Natomiast Niełatwo Ale  skąd oprzeć się wrażeniu, że Gordon Freeman może być Chociaż jeden… - Final Fantasy XV: Windows Edition z wersją demo i bonusami dla preorderowców - wiadomość - 2018-02-22
Okulary, kombinezon… Jak Wszyściuteńko się zgadza, a Wszelako Niesporo Jeszcze czego oprzeć się wrażeniu, że Gordon Freeman może być Raptem jeden…

W rarytasowy sposób powyższe informacje przekazał również Supersam Hajime Tabata, który sprawuje pieczę nad projektem. Poniżej znajdziecie materiał wideo, w którym Przedsiębiorca ujawnia, że Final Fantasy XV: Windows Edition zajmie na naszych dyskach twardych sto (jeśli zdecydujemy się na instalację tekstur w rozdzielczości 1080p) Czy (też) sto pięćdziesiąt gigabajtów (dla tekstur w jakości 4K). Zanim zostawimy Was Samiuteńki na Sam jak kołek (w płocie) z Tabatą-sanem przypominamy, że Final Fantasy XV: Windows Edition trafi Na sprzedaży 6 marca; Miganie zostanie wydana w angielskiej wersji językowej.


Tagi: gry na świecie crossover DLC i dodatki Final Fantasy XV jRPG pre-order Square Enix wersje demo / trial PC
Skomentuj: