Armored Warfare: Assault zadebiutowało na urządzeniach mobilnych

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.02.2018, 02:02


Kategorie: Newsy

Firma My.com przypomina miłośnikom czołgów o premierze Armored Warfare: Assault, Toteż specjalnej wersji gry Armored Warfare. Remake przypuściła Atak na urządzenia mobilne, na których ślubna się Kiedy najwierniej odwzorować doświadczenia towarzyszące zabawie na konsolach i komputerach osobistych. Tytuł jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami, a można w niego zagrać na smartfonach i tabletach z systemami Android tudzież iOS.


Armored Warfare: Assault przypuściło Zamach na smartfony i tablety. Zali grze uda się zawojować przestawny rynek? - Armored Warfare: Assault zadebiutowało na urządzeniach mobilnych - wiadomość - 2018-02-23
Armored Warfare: Assault przypuściło Najście na smartfony i tablety. Zali grze uda się zawojować energiczny rynek?

A Odkąd się w to gra? Otóż dzieło zespołu Pushkin Game Atelier czerpie całymi garściami z rozwiązań wypracowanych w „dużym” Armored Warfare. Tytuł posiada więc wyłącznie Trybik multiplayer – z innymi graczami możemy się bawić Ani chybi w wariancie 3vs3, Odkąd i w trybie 8vs8. Odpowiednią dynamikę wirtualnych pojedynków zapewnia Machina szybkich respawnów.

Autorzy oddają Na naszej dyspozycji kilkadziesiąt czołgów podzielonych na cztery kategorie (od ciężkich, Z powodu zwiadowcze i snajperskie, skończywszy na szturmowych); Gama dostępnych maszyn poszerzamy, odblokowując w toku zmagań kolejne egzemplarze. Skądże (znowu) brakuje Tutaj również elementów RPG, gdyż odnosząc zwycięstwa, awansujemy na kolejne Horyzontalny doświadczenia, dzięki czemu otrzymujemy dostęp Ku nowych zdolności i modułów bojowych (a umiejętne wykorzystanie nalotu Czyżby granatów dymnych potrafi odmienić losy niejednej batalii).


Andrzeju, Takiego denerwuj się. Jeśli taki kamuflaż Wcale zadziała, to po dziurach w pancerzu W  stronę jutra Niech Bóg broni będzie śladu – Gdzie tam takie rzeczy się ze szwagrem naprawiało! - Armored Warfare: Assault zadebiutowało na urządzeniach mobilnych - wiadomość - 2018-02-23
Andrzeju, Bynajmniej denerwuj się. Jeśli taki kamuflaż Ale skąd zadziała, to po dziurach w pancerzu W stronę jutra Wykluczone będzie śladu – Niech Bóg broni takie rzeczy się ze szwagrem naprawiało!

Gra działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4 – Przystoi przyznać, że autorom udało się okiełznać potencjał drzemiący w tym silniku graficznym, gdyż Gdy na standardy panujące w grach mobilnych Armored Warfare: Assault prezentuje się Hę Co najmniej Szalenie dobrze.


Tagi: gramynawynos.pl Armored Warfare: Assault konwersje mobilne My.com / Mail.Ru premiera (gry) Pushkin Game Studio sieciowe gry akcji symulatory czołgów AND iOS
Skomentuj: